Firmamız Hakkında

_

Firmamız 1993 yılında ilk çaydanlık emziği (akıtma kısmı) üretimine başlamıştır. Gelişen üretim parkurunu ve teknolojisini yenileyerek 1995 yılında çelik çaydanlık takımı üretimine başlamıştır. 1995-2000 yılları arası aylık üretimi 6000 adet olan üretim kapasitemizi artırarak 2001 yılında aylık üretimini 20000 adet olarak artırmayı başarmıştır. 2015 yılında paslanmaz çelik mutfak eşyaları üretiminin sektördeki birikimiyle insan sağlığına en kaliteli iyi hizmeti verebilmek için yeni yatırımlarla ve yeni makine parkuruyla paslanmaz çelik kebap şişleri üretimine başlamıştır. Üretim çeşitlerimiz adana kıyma şiş, ciğer şiş, kuşbaşı şiş, tavuk şiş, patlıcan kebap şişleriyle istenilen ölçüde özel üretim yapmaktayız. Firmamız aylık 100.000 adet paslanmaz çelik kebap şiş üretim kapasitesine sahiptir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

_

Misyonumuz
Ürünlerimizi daha kaliteli daha hijyenik daha çok çeşitlerle üretim kapasitemizi artırmak önceliğimiz sağlık, kalite, güven

Vizyonumuz
Sürekli yatırım yaparak iç ve dış piyasadaki pazarları daha da genişletmek

_

Sosyal Medya Hesaplarımız

_

The majority of the parents of my students are people with limited english college dissertation service writing service proficiency.